Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Tefal Air Force Flex 360 Aqua

TY9490

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Bezvadu Air Force 360 Flex Aqua putekļu sūcējs pilnībā mainīs to, kā līdz šim veicāt uzkopšanu ar putekļu sūcēju! Tā inovatīvais un daudzpusīgais dizains ļaus ierīcei savākt putekļus zem zemām mēbelēm līdz pat 5 reizēm efektīvāk.

Pērciet to tagad

Efektīva uzkopšana ar putekļu sūcēju tagad kļuvusi vēl vienkāršāka! 100 gaisa vatu sūkšanas jauda apvienojumā ar bezvadu dizainu, kas neierobežo kustības un ļauj sasniegt grūti pieejamas vietas, ļauj jums bez piepūles iztīrīt visus stūrus un spraugas.

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Tagad, pateicoties papildu Aqua uzgalim, jūs varēsiet ātri pārvērst putekļu sūcēju par ierīci, kas vienlaikus sūc putekļus un mazgā grīdu!

Tefal Air Force Flex 360 Aqua

Air Force 360 Flex Aqua bez piepūles kustas visos virzienos, ļaujot aizsniegt visus stūrus un spraugas, savācot pat vissīkākās putekļu daļiņas.

Tefal Air Force Flex 360 Aqua
Ierīce divi vienā

Ierīce divi vienā

Aqua uzgalis ļauj ērti sūkt putekļus un vienlaikus mazgāt grīdu, uz pusi ietaupot laiku, kas parasti nepieciešams uzkopšanai. Tā unikālais dizains ļauj sūkt putekļus dinamiski un bez aizķeršanās, veicot kustības gan uz priekšu, gan atpakaļ, neatstājot netīras švīkas.

Elastīga tehnoloģija

Elastīga tehnoloģija

Zemas mēbeles? Grūti pieejamas spraugas? Aizmirstiet par liekšanos, sūcot putekļus! Inovatīvā, elastīgā caurule ļauj aizsniegt putekļus zem zemām mēbelēm līdz pat 5 reizes efektīvāk!

Izcila sūkšanas jauda

Izcila sūkšanas jauda

Digitālā bezsuku motora dubultā jauda** ar 100 gaisa vatu nominālo vērtējumu, apvienojumā ar bezvadu dizainu garantē, ka visas virsmas, piemēram, flīzes, parketa grīdas un paklājus, var iztīrīt ātri un efektīvi. Tas nozīmē arī to, ka varēsiet bez piepūles aizsniegt visus stūrus un spraugas.

** Boost režīmā, salīdzinot ar Tefal Air Force 360 ierīcēm

īpašības

Paredzētais pielietojums Dažādām virsmām (trīs vienā)

Akumulatora tips Litija jonu

Vizuālā sistēma: LED apgaismojums

Parquet Softcare piederums

Lielā turbo birste

Mazā turbo birste

Mini piederumi (spraugām + mēbelēm)

Elastīgs

Elastīgs XL spraugu uzgalis

Piederumu modulis

Dīvāna birste

Spraugu uzgalis

Easy Brush birste

Pagarinājums

Rokas ierīces svars Standarta (>3 kg)

Formāts Standarta

Kontaktdakšas tips EUR

Alerģiskiem cilvēkiem

Mājdzīvnieku saimniekiem

Padomi un instrukcijas

Lejupielādēt Tefal-Air-Force-Flex-360-Aqua-TY9490.pdf

PDF, 52.52 MB

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.