Minimāla vieta,
maksimālas iespējas!

Iedomājieties ideālu virtuvi, kur visam ir sava vieta un kulinārijas iespējas ir neierobežotas.

Tāda var būt Jūsu virtuve, pateicoties Tefal Ingenio. Pietiek ar vienu klikšķi, lai noņemtu rokturi un ieliktu vienu katlu otrā, gatavotu uz plīts, cepeškrāsnī, vai pasniegt ēdienus tieši uz galda.

Tefal Ingenio Authentic Tefal Ingenio Authentic
  • Ērta uzglabāšana
  • Nelīpošs pārklājums
  • Viegla tīrīšana
  • Noņemams rokturis
  • Thermospot temperatūras indikators

Tefal Ingenio
Authentic

Iedomājieties ideālu virtuvi, kur visam ir sava vieta un kulinārijas iespējas ir neierobežotas. Un tagad padomājiet, ka tieši tāda var būt Jūsu virtuve, pateicoties Tefal Ingenio Authentic.

Noņemams rokturis ļauj ielikt vienu katlu otrā, lai ietaupītu telpu katrā, pat mazākajā, virtuvē. Papildus tam Jūs varat izmantot Ingenio gatavošanais uz jebkuras plīts, cepšanai cepeškrāsnī, glabāšanai ledusskapī un ēdienu pasniegšanai, nodrošinot maksimālo drošības līmeni. To izmantošanas veids ir atkarīgs tikai no Jums.

Uzziniet vairāk par produktiem un piederumiem no sērijas Tefal Ingenio Authentic:

Gatavojiet

Gatavojiet

Cepiet

Cepiet

Pasniedziet

Pasniedziet

Glabājiet

Glabājiet

THERMO-SPOT

Indikators, kas parāda ideālu cepšanas temperatūru, nodrošinot veselīgu un garšīgu gatavošanu.

THERMO-SPOT

Kur vēlaties, kā vēlaties

Katlus Tefal Ingenio Authentic var lietot cepeškrāsnī un uz visu veidu plītīm. Papildus tam tos var viegli mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā.

Kur vēlaties, kā vēlaties

Noņemams rokturis

Ingenio no slodzēm nebaidās! Rokturis, kas ļauj ātri nomainīt pannu vai katlu ar vienu klikšķi, iztur mielasta pagatavošanu lielākajiem gardēžiem.

Noņemams rokturis

Titanium Mineralia+

NepielipošsPretpiedeguma pārklājums, kas nodrošina Jums ekstremālu noturību un tīrīšanas vienkāršību.

Titanium Mineralia+

Made in France

Jums nav jābūt franču šefpavāram, lai baudītu franču modernuo tehnoloģiju. Tieši tur tiek izgatavoti visi Tefal Ingenio Authentic katli.

Made in France

Skatiet, cik tas ir viegli

Atklāt Tefal Ingenio praksē

Play

Ar mums tu neko nepalaidīsi garām!

Pievienojies mūsu abonentu grupai un izbaudi piekļuvi jaunākajai informācijai. Mēs sniegsim informāciju par aktuālajām atlaidēm, īpašajiem piedāvājumiem, izpārdošanām un jauniem produktiem.

Tālāk Vairāk

ŠĪ vietne izmanto sīkdatnes.

Es piekrītu manu personas datu apstrādei atbilstoši privātuma politikā noteiktajiem principiem. Ja nepiekrītat sīkdatņu izmantošanai norādītajiem mērķiem, tostarp profilēšanai, lūdzu, izmantojiet tikai pārlūkprogrammas sīkdatnes vai izejiet no tīmekļa vietnes. Izlasiet privātuma politiku.